07.08.2011 14:35

Branky: Poles Zbyněk 2x, Mlýnský, Huňka

ŽK: Bílý Vojtěch, Bílý Josef, Huňka Pavel

Sestava: Koutný - Bílý Josef, Poles Luboš, Poles Jiří, Vánský Tomáš - Huňka Pavel, Mlýnský, Vánský Jiří (88 Vyroubal), Muzikant (55 Grulich David) - Bílý Vojtěch (80 Navrátil), Poles Zbyněk

Na těžkém terénu ve Vrahovicích jsme zahájili novou sezonu dobrým výkonem a zaslouženým vítězstvím v poměru 4:1. V prvním poločase jsme hrozili nejvíce z rychlých protiútoků, po jednom z nich se po přihrávce V. Bílého prosadil Zbyňa Poles a premiérovým gólem v mistrovském utkání otevřel přízemní střelou skóre. Domácí byli v první pětačtyřicetiminutovce nejblíže gólu po závaru před naší brankou, míč však naštěstí skončil jen na břevně. Ihned po změně stran se však Vrahoivičtí přeci jen dočkali vyrovnání, když dokázali procpat míč do branky z téměř nulového úhlu. Hned za pět minut jsme ale dokázali vývoj skóre opět převážit na naši stranu. Jirka Vánský zahrával přímý kop z pravé strany a jeho parádního centru na bližší tyč dokázal využít Pavel Huňka. Na rozdíl dvou branek navýšil svým druhým gólem v utkání Zbyňa Poles, když se prosadil mezi dvěma domácími beky a s přehledem přehodil vyběhnuvšího brankaře. Uklidňující čtvrtou branku pak přidal deset minut před koncem Mlýnský, když z hranice pokutového území poslal míč po zemi k levé tyči bezmocného gólmana.